O Bazie nad Rio Ebro

Caspe-Playas de Chacon, Hiszpania

unnamed

W marcu 2014 roku oddaliśmy do dyspozycji klientów bardzo dobrze izolowane 3 apartamenty 6 osobowe. Każdy apartament to 3 pokoje 2 osobowe,salonik z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym, oddzielnie łazienka i toaleta. Apartamenty są klimatyzowane. Nadal jak w roku ubiegłym dysponujemy przyczepami campingowymi i choć są one mniej luksusowe od apartamentów spełniają wymogi zakwaterowania w schludnych – czystych warunkach.

Prócz apartamentów Fishing Planet wychodząc na przeciw gościom poczyniła następną  inwestycję budując klimatyzowane pomieszczenie restauracyjno-barowe,w którym chętnie przebywają klienci i przy zimnym piwku wymieniają się wrażeniami i osiągnięciami  z czasu spędzonego nad wodą. Oczywiście barek letni, który istnieje od ubiegłego roku nadal funkcjonuje,a  wraz z nim letnia kuchnia. Goście nasi mogą korzystać z grilla gazowego, małej wędzarni oraz rożna z napędem elektrycznym, na którym można upiec całego barana lub małego prosiaczka.

Klientom,którzy przylatują samolotem lub z innych przyczyn nie dysponują własnym sprzętem wędkarskim Fishing Planet oferuje wypożyczenie wędzisk oraz innego przydatnego i potrzebnego sprzętu. Dla wygody gości otworzyliśmy sklepik z akcesoriami wędkarskimi takimi jak -zestawy końcowe, woblery, zanęty (pellet) itp,itd.- do połowów w Rio Ebro.

Jako właściciele dążymy do stworzenia jak najlepszych warunków rekreacyjnych dla wędkarzy, wybudowany basen da tę namiastkę “plaży”, na to upierała się Danusia, która od zawsze towarzyszy w wyprawach wędkarskich, nawet w czasach gdy mieliśmy małe dzieci. Właśnie mając w pamięci szczególnie ten okres oraz będąc orędowniczką wspólnego rodzinnego spędzania czasu próbuje stworzyć przyjazne warunki dla całych wędkarskich rodzin. I tak prócz basenu gdzie można się schłodzić stworzyliśmy małą bibliotekę dla dorosłych i młodzieży, która została wyposażona w różnego rodzaju gry planszowe i zręcznościowe. Dla naszych małych “Picassów” są przygotowane kredki i książeczki do kolorowania.

basen

W przyszłości dokupimy rowerki dla dzieci i mam, aby miały możliwość dojechania nad wodę celem dopingowania swojego łowcy. Nasza Baza dysponuje aluminiowymi łodziami – 2 Lindery, 4 Skylle i 2 łodzie nowego producenta Speedfish. Sprzęt pływający wyposażony jest w 15 KM silniki spalinowe oraz echosondę z GPS-em. Dysponujemy również jednym silnikiem 30 KM na który trzeba posiadać uprawnienie.

Bezpośredni kontakt
+48 608 601 035
rezerwacje@fishingplanet.pl

Z pozdrowieniem wędkarskim życząc połamania na życiówkach
Właściciele bazy Danuta i Robert Cyferkowscy