Jako że prezentacja Piotra Szałajko w dziale Przewodnicy wędkarscy o Polskiej bazie wędkarskiej nad rzeką Ebro nazywającą się Spainfishing nijako jest już mało aktualna gdyż ośrodek zmienił się diametralnie po dołączeniu do współpracy inwestora Roberta Cyferkowskiego postanowiłem napisać sam kolejny materiał na temat bazy. Tekst będzie długi ale chce opisać bazę rzetelnie i w szczegółach. Opisze więc i zalety które wielu już dobrze zna ale też niedogodności o których zazwyczaj się nie pisze.

W Polskiej bazie nad rzeką Ebro po ogromnym zastrzyku finansowym dużo się zmieniło i ośrodek jest w stanie teraz przyjąć dużo większą liczbę wędkarzy wybierających się na wędkowanie do Hiszpanii.
Zmieniła się też nazwa i zamiast Spainfishing nazywa się teraz on FishingPlanet.

Zakupione zostało bardzo dużo sprzętu wędkarskiego żeby umożliwić większej grupie komfortowe łowienie a także przyczepy kempingowe na 40 osób które są w pełni wyposażone z kuchnią, łazienką, bieżącą wodą prądem oraz ogrzewaniem.

W ośrodku tym można teraz pływać dodatkowo na nowych łodziach aluminiowych Skylla do których zamontowano nowe silniki spalinowe Honda o mocy 15KM.
Została poczyniona więc ogromna inwestycja która przekłada się na to że ta baza wędkarska w Hiszpanii jest w stanie przyjąć dużą grupę wędkarzy.
Oczywiście ośrodek cały czas się rozwija i docelowo nie tylko wędkarze będą mieli tam szansę na aktywny wypoczynek ale też i turyści którzy będą mieli ochotę pobawić się w Hiszpanii za małe pieniądze.
Ośrodek nadal wyróżnia się na tle jakichkolwiek innych tego typu placówek świetną rodzinną atmosferą. Każdy więc czuje się tam jak w domu i jeszcze nie zdarzyło się żeby ktokolwiek niezadowolony wyjeżdżał z ośrodka.

Jak wiecie byłem w listopadzie w ośrodku na zjeździe roboczym naszych partnerów gdzie kręciliśmy filmy z Taaaką Rybą ( Julkę i Jurka pozdrawiam serdecznie) i postanowiłem sam przeprowadzić wizytację ośrodka od strony użytkownika gdyż reklama to reklama a jednak najlepiej jest ocenić coś samemu dotykając.

Postaram się więc w tym materiale pokazać cały ośrodek oraz wypisać w materiale nie tylko zalety ale i wady tak żeby każdy mógł ocenić sam bazę wędkarską FishingPlanet.

Zobacz oryginalny artykuł